Онлайн захист проекту слухачів СТАРТ_ІТ

«Інтернет речей у розумному будинку»

Онлайн захист проекту слухачів СТАРТ_ІТ

«Інтернет речей у розумному будинку»

Умови карантинних обмежень відкрили нову реальність для презентації першого в Україні творчого проекту Інтернету Речей на прикладі «Розумного будинку».

29 та 30 січня все відбувалося в СТАРТ_ІТ виключно онлайн через Google Meet. Дві групи слухачів демонстрували батькам свої креативні проекти під керівництвом провідного викладача Академії та кафедри штучного інтелекту НУ «Львівська політехніка» Романа Гаська
  • Макети "розумних" частин макету будинку (EDGE) на мікро-контролерах ESP32, запрограмованих мовою С++ керували дверима, шторами, воротами та купою іншого. Підключалися через WiFi до IoT-Cloud (реального професійного хмарного сервісу Інтернету Речей).

  • Слухачі Академії - творці проектів, керували цими EDGE-частинами віддалено, з власних осель, через так само власноруч створені веб-інтерфейси та спеціальні мобільні додатки.
  • Весь процес презентацій супроводжувався слайдами з описом кожного етапу: від С++ в макеті Smart House через Хмару і аж до користувача. Не забули також про версію з Bluetooth/BLE та питання безпеки з робочими прототипами кодових замків та індивідуальними шифрами.

  • В ході розробки проектів школярі спробували самостійно складати електронні схеми як на онлайн симуляторі Arduino, так і з реальними ІоТ макетами "Розумний будинок", на які видано міжнародний Сертифікат авторського права.
  • Результат онлайн захисту - всі проекти успішно запрацювали. Щасливі слухачі не тільки розказували батькам про власні творіння для Інтернету Речей, але показували дистанційно, будучи онлайн із дому, - відкривали, блимали та закривали все що лише можливо в моделі «Розумного будинку» за кілометри від нього.
Запрошуємо школярів 12-15 років на перший в Україні курс «Програмування. Інтернет речей та штучний інтелект у розумному будинку». Оголошено набір «Весна – 2022».

Звернуть увагу! Для зарахування на навчання попередньої підготовки не потрібно, достатньо рівня знань середньої школи.
Для вступу реєструйтесь на сайті
або за телефонами (067) 676-47-05, (095) 309-68-84.
Готові допомогти оформити документи щодня з 9:00 до 18:00 год.

Локація Академії «CТАРТ_ІТ»: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».
Опануй топ-спеціальності майбутнього
в СТАРТ_ІТ!