Про Академію

8 років досвіду університетської
ІТ-підготовки школярів
8 – 17 років
за американськими стандартами
Понад 1 500 випускників за довгостроковими програмами
Більше 95% викладачів – професіонали
ІТ- компаній
Співпраця з компаніями ІТ- Кластеру, Управліннями освіти та ІТ міської ради,
Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації.
Про Академію
8 років досвіду університетської
ІТ-підготовки школярів
8 – 17 років
за американськими стандартами
Понад 1 500 випускників за довгостроковими програмами
Більше 95% викладачів – професіонали
ІТ- компаній
Співпраця з компаніями ІТ- Кластеру, Управліннями освіти та ІТ міської ради,
Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації.
Отримайте спеціальності майбутнього
Отримайте спеціальності майбутнього
Методологія формування вимог до фахівців 2020 - 2030 років визначена на підставі досліджень Інституту Майбутнього США та Microsoft Class of 2030, а також їх інтерпретації за версією компанії Microsoft Ukraine.
Перша група вимог – це 6 технічних навичок (tech skills):
Перша група вимог – це 6 технічних навичок (tech skills):
Обчислювальне мислення.
Розробка інновацій.
Управління інформацією.
Управління проектами.
Медіа грамотність.
Вміння працювати віддалено.
Друга група вимог – це особистісні компетенції (soft skills):
Друга група вимог – це особистісні компетенції (soft skills):
Розуміння змісту, можливість розробляти унікальні ідеї.
Самомотивація та командна робота.
Соціальний та емоційний інтелект.
Критичне, логічне мислення.
Творчість та дизайн-мислення.
Управління часом та джерелами доходів.
Комунікативність та ситуаційна адаптивність.
Міждисциплінарність та міжкультурна компетенція.
За програмою Microsoft Class of 2030 у тренді дитячої освіти у 2020-х роках є:
За програмою Microsoft Class of 2030
у тренді дитячої освіти у 2020-х роках є:
Соціальні емоційні навички та персональне навчання, бо за прогнозами Microsoft до 40% майбутніх робочи місць вимагають ці навички.
Три навчальні технології - спільні платформи, змішана реальність та аналітика на базі штучного інтелекту AI.
Соціальні емоційні навички та персональне навчання, бо за прогнозами Microsoft до 40% майбутніх робочи місць вимагають ці навички.
Три навчальні технології - спільні платформи, змішана реальність та аналітика на базі штучного інтелекту AI.
Для опанування зазначених компетенцій професій майбутнього в Академії СТАРТ_ІТ розроблено інноваційний навчальний продукт, який складається із 4-х підсистем:
70%
Професійна комп'ютерна підготовка
10%
Формування навичок творчої особистості
10%
Навички основ
бізнес-підготовки
10%
Розмовна англійська
мова в ІТ
Такий продукт забезпечує грамотність ХХІ-го століття, що дозволяє учням реалізувати свої здібності у будь-якій сфері діяльності та стати успішними фахівцями на майбутньому ринку праці.
Вперше в Україні:
КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ЯКОСТІ ІТ-ПІДГОТОВКИ ШКОЛЯРІВ 8-17 РОКІВ
В Академії СТАРТ_ІТ вперше в Україні розроблена комплексна система забезпечення якості ІТ-підготовки школярів 8-17 років. Була розроблена структура та 8 складових такої системи, що забезпечує підготовку випускників Академії на рівні ІТ-фахівця Traineе.
  • Актуальні новітні технології
В Академії слухачі отримують професійні ІТ- вміння ((tech skills) з актуальних новітніх технологій, які за прогнозами експертів Кремнієвої долини із Стенфордського упіверситету будуть мати попит і в 2030-х роках.

Тільки в СТАРТ_ІТ програмують інтернет речей та штучний інтелект, об’єкти доповненої та віртуальної реальності у розумному будинку; а також створюють сайти, комп`ютерні ігри,роботи з графічного дизайну, 3D-моделі та роботів.

Знання та вміння з новітніх технологій забезпечують успішне працевлаштування у міжнародних ІТ-компаніях.
  • Цікава проектна форма навчання
Дітям в СТАРТ_ІТ цікаво навчатися. За проектною формою навчання кожен слухач під час навчального модуля створює власні ІТ-роботи, які щоквартала демонструє на батьківських зборах.

Під керівництвом менторів – фахівців ІТ-компаній учні розкривають свої комп’ютерні таланти, а на старших курсах створювати реальні ІТ-проекти, які захищають перед фахівцями галузі. І таким чином набувають практичний досвід.
  • Формування творчої особистості за американськими стандартами
За рекомендаціями Інституту майбутнього США та програми Microsoft Class of 2030 відповідно вимог роботодавців міжнародних компаній в усі навчальні програми крім професійної комп’ютерної підготовки введено додатково 3 складові:

Тренінги з формування навичок творчої особистості (soft skills) з психологами.

Заняття з основ бізнес-підготовки (business skills) з бізнес-тренерами.

Практична англійська мова в ІТ на заняттях в English Speaking Club.
Фахівці з таким комплексом знань та вмінь завжди затребувані на ринку праці.
  • Викладачі – професіонали ІТ-компаній
Слухачів СТАРТ_ІТ навчають професіонали львівських ІТ-компаній, які становлять понад 90% викладацького складу. Вони проходять підготовку та атестацію з дитячої педагогіки, знають чого вчити, як вчити та полюбляють роботу з дітьми.

Навчальний процес забезпечує індивідуальний підхід до слухачів у малочисельних групах: у Підготовчому відділенні для 8-9 років і відділенні Базової підготовки для 10-11 років – 10-12 учнів у групі, а у відділеннях Комплексної профорієнтаційної підготовки для 12-14 років і Професійної підготовки для 15-17 років – 12-14 учнів. Тому викладачі приділяють увагу кожному підлітку.

Створено також зворотній зв’язок від слухача щодо задоволення роботою викладачів. Кожного навчального модуля учні заповнюють анкету («Як проходили заняття») та виставляють оцінки своїм викладачам.
  • Технології університетської освіти
Академія СТАРТ_ІТ – це ні курси, ні школа, ні освітній простір, а начальний заклад, який подібний до закладу вищої освіти (ЗВО) , що забезпечує професійні вміння на підставі технології університетської освіти.

Так, фундаментальну ІТ-підготовку, яка формує професійні навички, слухачі Академії набувають у 4-х відділеннях:

⦿ «Відділення початкової підготовки» для школярів 8-9 років за курсом «Цікава інформатика», термін навчання 14-8 місяців.

⦿ «Відділення базової підготовки» для школярів 10-11 років за курсом «Базова комп’ютерна підготовка», термін навчання 2 роки.

⦿ «Відділення комплексної профорієнтаційної підготовки» для школярів 12-14 років, за курсами «Комплексна комп’ютерна підготовка», «Поглиблена комп’ютерна підготовка з програмування», «Спеціалізована комп’ютерна підготовка», термін навчання 2 роки.

⦿ «Відділення професійної підготовки» для школярів 15-17 років, за курсами «Розробка та просування веб-сайтів», «Професійна дизайн-підготовка», «Розробка програмного забезпечення. ІоТ», термін навчання 10 місяців.

Заняття відбуваються 5 студіях (кафедрах) Академії: студії програмування та робототехніки; веб-студії; дизайн-студії; гейм-студії; тренінг-студії.

Захист випускних проектів у відділеннях ( факультетах) з комплексної
профорієнтаційної та з професійної ІТ-підготовки відбувається перед фахівцями ІТ-галузі та батьками з презентацією на англійській мові.

Диплом випускників Академії за змістом відповідає диплому ЗВО.

Керівники Академії мають наукові ступені та вчене звання:

  • Директор – доктор філософії в галузі ділового адміністрування, професор; досвід роботи в університеті 10 років та в ІТ-освіті школярів 14 років.
  • Виконавчий директор – кандидат технічних наук, доктор наук в галузі економіки, професор; досвід роботи в університетах понад 20 років та в ІТ-освіті школярів 8 років.
  • Авторські навчальні проекти
В Академії розроблені та впроваджені 5 авторських навчальних проектів для
позашкільної освіти учнів [3], які офіційно визнані Міжнародною та Державною системами реєстрації авторського права і отримали Міжнародні сертифікати та Державні свідоцтва :

«Львівська Академія СТАРТ_ІТ»

«Інтерактивний наочно-дистанційний формат ІТ- навчання»

«Університетська ІТ-підготовка школярів 8 -17 років в Академії СТАРТ_ІТ»

«Iнтернет речей та штучний iнтелект у розумному будинку»

«Створення об'єктів доповненої та віртуальної реальності у розумному будинку»

Авторська ІТ- підготовка забезпечує новітні знання та вміння учнів.
  • Міжнародний рівень підготовки слухачів Академії
Організація навчального процесу за 4 -ма видами підготовки та склад затребуваних новітніх комп’ютерних програм відповідають рекомендаціям відповідно Інституту майбутнього США та експертів Кремнієвої долини.

Вперше в Україні 9 груп, 105 слухачів СТАРТ_ІТ виконали та успішно захистили проект «Інтернет речей та штучний інтелект у віртуальному розумному будинку». Проекти з інтернету речей школярі розробляють в США, в Бостоні та в Ізраїлі, в Хайфі.

Відомий у світі курс Гарвардського університету США з основ програмування для студентів під назвою CS50 (Computer Science ) складається з 11 модулей. Слухачі СТАРТ_ІТ – школярі 10-17 років знайомляться з 6-ма модулями цього курсу.

Якісна ІТ-підготовка та Диплом Академії допомагають нашим випускника за кордоном при пошуку роботи або подальшому навчанні.

Так, наприклад Маркіян Перепелюк закінчив два відділення – з комплексної профорієнтаційної та з веб-професійної підготовки. Літом 2023 року, коли він з родиною потрапив до Лондона, успішно пройшов співбесіду і стажування в двох компаніях Англії – Trayport та GoHenry. .

Навчальна частина надсилала випускникам дублікати дипломів на англійській мові за їх запитами з Італії, Канади та Німеччини.

Міжнародний рівень підготовки слухачів також підтверджують зазначені вище 5 авторських навчальних проектів, які визнані Міжнародною системою реєстрації авторського права.
  • Навички роботи на фрілансі
Головна мета Академії – якісна ІТ-підготовка випускників до престижної високооплачуваної роботи. Тому у відділенні «Професійна комп’ютерна підготовка» слухачі набувають практичні навички працювати на фрілансі, а саме:

Розробляють та захищають проекти перед фахівцями галузі – «Розробка та просування веб-сайтів», «Розробка дизайну рекламних постерів для соціальних мереж».

Знайомляться з основами професій розробника сайтів – веб-дизайнера, верстальника веб-сторінок, front-end розробника, cms Joomla/Wordpress-розробника, seo-спеціаліста.

Знайомляться з основами професій графічного дизайнера – дизайнера реклами, дизайнера-маркетолога, дизайнера-креативщика, дизайнера соцмереж.

Проходять систему тренінгів – «Підготовка резюме для пошуку роботи CV4IT», «Мотиваційний лист», «Моя кар'єра», «Секрети та біржі фріланса», «Самопрезентація».

За статистикою кожен третій слухач професійних курсів Академії знаходить собі роботу на фрілансі відразу після їх закінчення.

Таким чином, випускник Академії СТАРТ_ІТ – це сформований ІТ-фахівець початкового рівня Trainee, який у Львові отримує зарплату від 20 000 грн.


Завдячуючи якісній інноваційній ІТ-підготовці, багато випускників Академії стають студентами університетів з комп’ютерних наук. Вже на 1-2 курсі вони знаходять роботу в ІТ- компаніях, за рік набувають рівень фахівця Juniоr, який у Львові отримує зарплату від 40 000 грн. Змогли вони, зможуть і ваші діти!

З 2016 року більше 1500 випускників Академії стали молодими програмістами та мають гарну перспективу у кар’єрному рості – середня зарплата айтішника в місті за даними Львівського ІТ Кластеру понад 150 000 грн.
Шановні учні та батьки!
Академія СТАРТ_ІТ принципово відрізняється від інших ІТ- навчальних закладів позашкільної освіти: ні у Львові, ні в Україні немає навчального закладу для школярів з такими комплексними показниками якості ІТ-підготовки.
Приєднуйтесь до спільноти СТАРТ_ІТ!
Студії та школи Академії
Студії та школи Академії
  • Вeб-студія
    - Планування структури та дизайну сайту (Figma).
    - Блочна верстка сторінок сайту (HTMLS, CSS3).
    - Системи керування вмістом сайту:
    - CMS Joomla, Wordpress.
    - Клієнтське програмування Java Script.
    - Розробка власного сайту на основі CMS Wordpress.
    - Cloud сервіси. Налаштування та розміщення сайту в Інтернет: реєстрація домену та робота з хостингом. - Безпека в мережі.
    - Просування сайту : SEO, SEA, SMO, SMM.
  • Дизайн-студія
    - Основи комп'ютерної графіки (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator). Інтерфейс програми. Робота з зображеннями, текстом та кольором. Техніка малювання та ретушування.
    - Графічний дизайн. Формування концепту. Дизайнерські прийоми і способи професійного візуального вираження ідеї. Дизайн арт-принтів. Формування власної графічної концепції в Інстаграм. Авторський проєкт.
    - Основи веб-дизайну: теорія, стилі, етапи розробки дизайну. Розробка дизайну сайта в програмі Adobe Photoshop: застосування розмірної сітки, створення та налаштування текстових блоків, створення та імпорт графічних елементів.
    - Основи 3D-графіки: основи 3D-моделювання; інтерфейс програми Blender, основні функції. Створення персонажів та анімація. 3D-друк.
    - Основи художнього цифрового фото. Рекламний дизайн.
  • Студія програмування та робототехніки
    - Вступ в програмування. Основи програмування С# /.NET.
    - Середовище програмування. Клієнтське програмування Java Script та бібліотека jQuery.
    - Інтернет речей у "Розумноному будинку".
    - Створення мобільних застосунків на Java.
    - Створення чат ботiв. Штучный iнтелект.
    - Створення об'єктiв вiртуальної VR та доповненої AR реальностi.
    - Основи комп'ютерних та інтернет технологій. Додатки MS Office.
    - Робота з документами в он-лайн.
    - Основи візуального програмування. Scratch- програмування.
    - Основи робототехніки на базі Arduino. Платформи, двигуни, датчики. Тестування роботів.
  • Гейм-студія
    - Створення комп'ютерної гри на Unity: розробка сюжету та дизайну, вибір персонажів, програмування маршруту та взаємодії у 3D-зовнішньому світі. Створення рівня: налаштування макету, додавання платформ та оформлення рівня. Користувацький інтерфейс гри. Робота з візуальними ефектами. Завантаження гри на гаджет під ОС Android.
    - Cтворення комп'ютерної гри у середовищі візуального програмування Scratch.
    - Розробка гри у KODU Game Lab від Microsoft: знайомство з інтерфейсом середовища; створення рівнів; програмування об'єктів.
  • Тренінг-студія
    - Формування soft-skills: заняття з розвитку творчого та логічного мислення, самостійної та командної роботи, мистецтва комунікацій, емоційного інтелекту, дизайн-мислення, управління часом, ораторське мистецтво та самопрезентація.
    - Формування business-skills: основи бізнес-підготовки у Junior Business Club – ознаки бізнесмена, критерії прибутку, проектування інновацій, бюджет та окупність проекту, монетизація ІТ-продуктів, робота на фрілансі, підготовка резюме CV4IT та мотиваційного листа, пітчинг командних проектів.
    - Заняття в English Speaking Club: розмовна англійська мова в ІТ, публічний виступ, комп'ютерна термінологія, документація програмного забезпечення, спілкування на англомовних ІТ-ресурсах, захист проектів англійською.
  • Школа «Фан-Ютуб»
    - Налаштування Ютуб-каналу з додатковими опціями.
    - Професійна зйомка та монтаж відео.
    - Сценарна та акторська майстерність.
    - Просування відео на Ютуб.
    - 5 способів монетизації відео-каналу.
    - Налаштування OBS-студіо.
    - Запуск стріму з донатом на YouTube, Facebook, Instagram, Twich.
  • Школа «Фото-Фан»
    - Проведення пейзажної, інтер'єрної та портретної зйомки.
    - Робота з природним та штучним світлом.
    - Жанри та стилі фотографії.
    - Правила композиції, вибір ракурсу, формування стилю.
    - Обробка фотографій у Lightroom, Adobe Photoshop та для Instagram.
    - Розміщення фото в Інтернеті на фото-ресурсах та стоках.
    - Створення та монетизація портфоліо.
Це майбутній успіх Вашої дитини
Це майбутній успіх Вашої дитини
Якщо декілька років тому престижними вважались професії юристів та економістів, сьогодні ситуація змінилась. Що зараз у тренді?

Галузь інформаційних технологій!

Тому що саме вона, не зважаючи на економічну кризу в Україні, щороку дає позитивний динамічний розвиток. Та є наступна тенденція — у найближчі 10 років гарантовано стабільний попит на ІТ-фахівців.

Прямий економiчный ефект вiд дiяльностi IT-iндустрiї Львова - 865 мiльйонiв $

Тепер у місті працює 511 ІТ-компаній та 31 000 ІТ-фахівців.
Якщо декілька років тому престижними вважались професії юристів та економістів, сьогодні ситуація змінилась. Що зараз у тренді?

Галузь інформаційних технологій!

Тому що саме вона, не зважаючи на економічну кризу в Україні, щороку дає позитивний динамічний розвиток. Та є наступна тенденція — у найближчі 10 років гарантовано стабільний попит на ІТ-фахівців.

Прямий економiчный ефект вiд дiяльностi IT-iндустрiї Львова - 865 мiльйонiв $

Тепер у місті працює 511 ІТ-компаній та 31 000 ІТ-фахівців.
Сьогодні середньомісячний дохід IT-фахівця найвищий у Львові – 3700$
Навчання дитини — це інвестиції
в її майбутнє
Навчання дитини — це інвестиції
в її майбутнє
Середньомісячна плата в Академії становить від 2 500 грн. для різних навчальних програм.

В місяць відбувається 4-ри заняття по 4 академічних години — всього 16 академічних годин.

З цього випливає: Ваша дитина отримує інноваційну професійну комп'ютерну підготовку приблизно за 156 гривень за 1 академічну годину, що менше гонорару шкільних репетиторів.

Також слід розуміти… Річна зарплата у Львові ІТфахівця рівня Trainee (без досвіду роботи) складає понад 240 000 грн. Таким чином повна вартість річного курсу навчання (біля 30 000 грн.) окупається за 1,5 місяці.
Середньомісячна плата в Академії становить від 2 200 грн. для різних навчальних програм.

В місяць відбувається 4-ри заняття по 4 академічних години — всього 16 академічних годин.

З цього випливає: Ваша дитина отримує інноваційну професійну комп'ютерну підготовку приблизно за 156 гривень за 1 академічну годину, що менше гонорару шкільних репетиторів.

Також слід розуміти… Річна зарплата у Львові ІТфахівця рівня Trainee (без досвіду роботи) складає понад 240 000 грн. Таким чином повна вартість річного курсу навчання (біля 30 000 грн.) окупається за 1,5 місяці.
Візитка Академії у цифрах
Візитка Академії у цифрах
  • 8 років у професійній ІТ-підготовці школярів 8 - 17 років, понад 1 500 випускників.
  • Більше 5 000 школярів із 90 шкіл міста та області брали участь у заходах Академії з ІТ-підготовки (міські комп'ютерні фестивалі; літні та зимові табори; майстер-класи і воркшопи;зимові фестини та презентації).
  • 4 складові навчального продукту Академії (tech, soft. business, speaking English skills) за методологією Інституту майбутнього США та Microsoft Class of 2030.
  • Понад 20 викладачів Академії – професіонали Львівських ІТ-компаній.
  • 10 напрямів комп'ютерної підготовки за 4-ма освітніми рівнями (8-9, 10-11, 12-14 та 15-17 років).
  • 10 стаціонарних (офлайн) навчальних курсів у 5-ти студіях Академії.
  • 6 онлайн навчальнх курсiв за Інтерактивним наочно-дистанційним форматом навчання, за яким 99% слухачів Академії успішно навчались та захищали випускні проекти впродовж карантину та воєнного стану.
  • Кожен третій слухач спецкурсів Академії знаходить собі роботу після їх закінчення.
  • Доступна середня місячна ціна за навчання від 2 500 грн. – менше оплати шкільних репетиторів.
  • Більше 1700 батьків довірили дітей на довгострокове навчання в Академії від 1 до 6 років.
  • Наші контакти зі школярами та батьками у соціальних мережах:
    - Facebook – понад 6 500 підписників;
    - YouTube - 387 223 переглядів;
    - Instagram – 2870 читачів;
    - Twitter/X - читає 1166.
Чому саме Академія «СТАРТ_IT»?
Чому саме Академія «СТАРТ_IT»?
  • Інноваційна форма навчання Академії підтверджена на найвищому рівні.
    А саме – Державним свідоцтвом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 84181 від 09.01.2019 р. про реєстрацію авторського права на «Навчальний проект для позашкільної освіти дітей «Львівська Академія СТАРТ_ІТ».
  • Розроблено новий формат онлайн-навчання, який визнано Національною системою
    реєстрації інтелектуальної власності - видано Державне свідоцтво № 102955 та Міжнародний сертифікат № 112/CCR 020221 про реєстрацію авторського права на «Навчальний проект для позашкільної освіти дітей «Інтерактивний наочно-дистанційний формат ІТ- навчання».
  • Розроблено навчальний проект «Університетська ІТ-підготовка школярів 8 -17 років в Академії СТАРТ_ІТ» - видано Державне свідоцтво № 125127 та Міжнародний сертифікат № 112/CCR 081223 про реєстрацію авторського права
  • Вперше в Україні слухачі Академії виконали i захистили навчальні
    проекти з програмування, які визнані Національною та Міжнародною системою
    реєстрації інтелектуальної власності:

    • «Iнтернет речей та штучний iнтелект у розумному будинку» ( видано Державне свідоцтво № 110946 та Міжнародний сертифiкат № 112/CCR 081121 ).

    • «Створення об'єктів доповненої та віртуальної реальності у розумному будинку», (видано Державне свідоцтво № 116637 та Міжнародний Сертифiкат № 112/CCR 101222).

    Такі новітні технології надзвичайно актуальні у міжнародних ІТ-компаніях. Тому випускники Академії мають перевагу на ринку праці.
Академія «СТАРТ_ІТ»
з 2016 року проводить щорічний шкільний Міський фестиваль «Комп'ютерні технології та твоє успішне майбутнє» за сприянням Управління освіти Львівської міської ради та
Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. За цей час у Комп'ютерному фестивалі взяли участь понад 1700 школярів із 90 загальноосвітніх середніх
шкіл Львова та області
Академія «СТАРТ_ІТ»
та Управління інформаційних технологій Львівської міської ради уклали Меморандум про співпрацю – практику слухачів за системою електронного самоврядування «Розумне місто»
(Lviv-smart-city).
Академія «СТАРТ_ІТ»
у 2021 роцi підписала меморандум про співпрацю з Департаментом освіти і науки Львівської
обласної державної адмiнiстрацiї, згiдно з яким проводяться регулярнi воркшопи та майсер-
класи для школярiв з новiтнiх комп'ютерних технологiй.
Реалiзовано також освiтнiй проект пiдвищення квалiфiкацiї вчителiв iз сучастних
IT-технологiїй. Проведено майстер-класи та приктичнi занятя з основ робототехнiки та
розробки сайтiв, у яких взяли участь понад 100 вчителiв Львiвщини з iнформатики.
Академія «СТАРТ_ІТ»
з 2016 року проводить щорічний шкільний Міський фестиваль «Комп'ютерні технології та твоє успішне майбутнє» за сприянням Управління освіти Львівської міської ради та Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. За цей час у Комп'ютерному фестивалі взяли участь понад 1500 школярів із 90 загальноосвітніх середніх шкіл Львова та області
Академія «СТАРТ_ІТ»
та Управління інформаційних технологій Львівської міської ради уклали Меморандум про співпрацю – практику слухачів за системою електронного самоврядування «Розумне місто»
(Lviv-smart-city).
Академія «СТАРТ_ІТ»
у 2021 роцi підписала меморандум про співпрацю з Департаментом освіти і науки Львівської
обласної державної адмiнiстрацiї, згiдно з яким проводяться регулярнi воркшопи та майсер-
класи для школярiв з новiтнiх комп'ютерних технологiй.
Реалiзовано також освiтнiй проект пiдвищення квалiфiкацiї вчителiв iз сучастних
IT-технологiїй. Проведено майстер-класи та приктичнi занятя з основ робототехнiки та
розробки сайтiв, у яких взяли участь понад 100 вчителiв Львiвщини з iнформатики.
Записати дитину на пробне заняття
Записати дитину на пробне заняття
Питання та відповіді
Питання та відповіді
Понад 1 500 молодих айтішників - випускники Академії СТАРТ_IT.