Як розкриваються ІТ-таланти дітей в Академії СТАРТ_ІТ

Як розкриваються ІТ-таланти дітей в Академії СТАРТ_ІТ

У сучасному інформаційному суспільстві ХХІ століття перед батьками постає проблема: як забезпечити старт дитини в успішне майбутнє, сформувати її самодостатньою особистістю. Саме це вирішує Львівська Академія СТАРТ_ІТ.
На відміну від інших навчальних закладів тут розроблено унікальний навчальний продукт на базі рекомендацій Інституту Майбутнього США :
70%
ПРОФЕСІЙНА КОМП'ЮТЕРНА ОСВІТА
Програмування, веб-розробка, комп'ютерна графіка та дизайн, 3D-моделювання, розробка комп'ютерних ігор, відеоблогінг, художня цифрова фотографія
10%
ФОРМУВАННЯ SOFT SKILLS
Заняття у Тренінг-студії з розвитку творчого та логічного мислення, самостійної та командної роботи, проектування інновацій, мистецтва комунікацій, управління часом та самопрезентацією у програмі VideoScribing
10%
ФОРМУВАННЯ BUSINESS SKILLS
Основи бізнес підготовки у Junior Business Club: що таке бізнес, як з'являється прибуток, хто головна персона бізнесу, для чого потрібні інновації, бюджет та окупність проекту, як монетизувати ІТ-продукти, як користуватись послугами «Lviv-smart-сity»
10%
ЗАНЯТТЯ В ENGLISH SPEAKING CLUB
Розмовна англійська мова в ІТ, комп'ютерна термінологія, спілкування з англомовними блогерами
Заняття слухачів Академії 8-16 років відбувається за інноваційною проектною формою:
  Заняття слухачів Академії 8-16 років відбувається за інноваційною проектною формою:
   100% практичні заняття за комп'ютером;
   школярі виконують індивідуальні і командні ІТ-проекти, які щосеместра демонструють на батьківських зборах;
   малочисельні групи до 12-14 осіб гарантують індивідуальний підхід викладачів до кожної дитини;
   гарантія якості навчання – он-лайн доступ батьків в аудиторії та щосеместра діти виставляють оцінки своїм викладачам.
   Тільки в Академії СТАРТ_ІТ викладачі – діючі фахівці львівських ІТ-компаній, які пройшли сертифікацію з педагогіки, та практикуючі коучі-психологи.

   Особливістю Академії є інтерактивні заняття у Тренінг-студії з формування Soft skills. Тренінги та майстер-класи з розвитку творчого та логічного мислення; самостійної та командної роботи; мистецтва комунікацій; вирішення конфліктів; самопрезентація у VideoScribing; послуги Lviv-smart-city. А також основи бізнес-підготовки, монетизація ІТ-продуктів у Junior Business Club та практика розмовної професійної англійської в English Speaking Club (IT).

   Навчальні програми враховують світові тенденції розвитку ІТ-галузі, розроблені для 4-х освітніх рівнів, які проходять послідовно, та погоджені з провідними фахівцями компаній Львівського ІТ-Кластеру.
   Для школярів Академія СТАРТ_ІТ пропонує такі навчальні програми:
    Для школярів Академія СТАРТ_ІТ пропонує такі навчальні програми:
     І-й освітній рівень (8-9 років) «Цікава інформатика». Заняття у неділю, 15:00-18:00, старт
     13 січня 2019 р.
     ІІ-й освітній рівень (10-11років) «Базова комп'ютерна підготовка». Заняття у неділю, 12:00-15:00, старт 24 лютого 2019 р.
     ІІІ-й освітній рівень (12-14 років) «Комплексна комп'ютерна підготовка». Заняття у суботу, 9:00-12:00, старт 23 лютого 2019 р.
     ІV-й освітній рівень (14-16 років) «Розробка та просування веб-сайтів». Заняття у неділю, 9:00-12:00, старт з 24 лютого 2019 р.
     Свої набуті практичні навички і знання діти застосують у повсякденному житті та під час навчання у школі.

     Шановні батьки! Давайте розкриємо ІТ-таланти дитини, зробимо її самостійною, впевненою у собі особистістю та дамо старт в успішне майбутнє!

     Для вступу в Академію оберіть графік навчання та зареєструйтесь на сайті або за телефонами: (067) 676-4705, (095) 309-6884.
     Записати дитину на навчання
     Записати дитину на навчання