Віталій Воробйов –
європейський фотохудожник,
керівник школи «ФОТО-ФАН» Академії СТАРТ_ІТ

Віталій Воробйов –
європейський фотохудожник,
керівник школи «ФОТО-ФАН» Академії СТАРТ_ІТ

Хто навчатиме вашу дитину? Продовжуємо розповідати про викладачів СТАРТ_ІТ.
Віталій Воробйов понад 15 років плідно працює у сфері художньої фотографії.
Визнаний європейський фотохудожник, член Міжнародної федерації фотографічного
мистецтва AFIAP (Швейцарія), лауреат багатьох міжнародних фотоконкурсів, (отримав
гран-прі у Парижі на Міжнародному фото-конкурсі «Ейфелева вежа очима іноземців»).
«Моя основна робота за межами Академії охоплює кілька напрямків, - розповідає Віталій.
Я активно працюю в сфері реклами, фотографую для локальних та всеукраїнських благодійних проєктів, співпрацюю із зірками шоу-бізнесу (останній проект «Танці з зірками на ТВ-каналі 1+1») , беру участь у багатьох тематичних фестивалях і спортивних подіях як офіційний фотограф.

Також маю фотошколу для дорослих, де можна здобути базові знання або навчитися професійно обробляти художні фото. Я постійно відкриваю для себе нові грані професії та шукаю щось нове. Поки що мені це вдається на всі 100%. І хоча викладацька діяльність займає порівняно невелику частину мого професійного життя, для мене це завжди джерело натхнення і потужна мотивація – щоб здивувати та зацікавити сучасних дітей, потрібно постійно працювати над собою та знаходити індивідуальний підхід до кожного учня.
Дитяча фотошкола «ФОТО-ФАН» на базі Академії СТАРТ-IT – унікальний проєкт, спрямований на розвиток талантів, формування технічних навичок та вмінь монетизувати свої знання. Мої студенти відкривають для себе світ фотографії від першого в історії знімку до сучасних шедеврів фотомитців, вчаться працювати із цифровими фотоапаратами, знайомляться з професійним студійним обладнанням. Разом ми весело і корисно проводимо час.

Програма фотошколи спрямована в першу чергу на практичну діяльність. В нас немає нудних монотонних лекцій і механічного вивчення незрозумілої теорії. На кожному занятті учні фотографують, навіть якщо поки не мають власної техніки. Моя мета полягає в першу чергу у зацікавленні, у розкритті нових можливостей і інструментів для творчості. Мої учні неодноразово ставали переможцями юнацьких фотоконкурсів, і я щиро пишаюсь їхніми досягненнями.

Після завершення курсу багато хто з наших випускників продовжують фотографувати. Є студенти старшого віку, які заробили свої перші гроші саме фотографією. На заняттях ми розглядаємо фотографію не тільки як захопливе творче хобі. Ми знайомимося із багатьма способами монетизації, починаючи з традиційних фотосесій і створення акаунтів на сайтах з продажу фото для інтернет-ресурсів і друкованих видань, завершуючи веденням особистих блогів, оформленням веб-сайтів, тощо.
Фотографія – унікальна сфера, де кожен може реалізувати здібності художника, дизайнера, психолога і підприємця. Враховуючи надзвичайне значення візуалізації в сучасному світі, вміння фотографувати з часом набуває цінності і відкриває не тільки творчі, але й дивовижні фінансові можливості.

Якщо Ви бачите у своїх дітях цікавість і схильність до будь-якої професійної сфери, треба це підтримувати та розвивати. Всі ми бачимо, яких успіхів сьогодні можна досягнути навіть в ранньому віці, якщо мати ґрунтовні знання. Якщо Ваша дитина мріє про кар'єру в ІТ, але ще не визначилась із напрямком, спробуйте різні сфери.
Інтегрований курс у школі «ФОТО-ФАН» спрямований на загальний розвиток творчих здібностей і розуміння сучасного цифрового світу. Тому отримані навички, враження та інструменти точно будуть корисними для кожного.
Маєте питання щодо навчання? - телефонуйте і ми радо відповімо:
+38 (067) 676-47-05;
+38 (095) 309-68-84.
Побажаємо Віталію нових творчих здобутків
у фотомистецтві та освіті дітей!