VideoScribing – нова технологія презентації та реклами під гіпнозом

8 жовтня о 13:00 год. у Львівській Академії СТАРТ_ІТ відбудеться третій безкоштовний майстер-клас із інноваційної технології «Відеоскрайбінг» – динамічне мальоване відео (дудл), створюється рукою на очах глядача разом із музичним супроводом, текстом та голосом за кадром.

Ця нова технологія, яка вперше у Львові презентується в Академії СТАРТ_ІТ, ефективно використовується у світі для розвитку бізнесу, реклами та бізнес-презентацій компаній. Вона має цікаві гіпнотичні властивості та здатність довгий час утримувати увагу глядачів до кінця сюжету. Сприйняття людиною динамічної інформації одночасно зоровою та слуховою системами у 2 рази краще, ніж тільки відео, та в 6 разів краще, ніж тільки аудіо.

Провідний викладач тренінг-студії Академії, директор студії «Відео для Вашого бізнесу» Христина Дикун ознайомить дітей та батьків із 6-ма кроками створення дудла за допомогою програми SparkolVideoScribe. На Ваших очах народиться відеосюжет на популярну казку про Бабу Ягу.
Крім того, у програмі майстер-класу:
  • Тематична вікторина з нагородженням переможців та учасників.
  • Демонстрація серій креативних самопрезентацій слухачів Академії за технологією VideoScribing.
  • День відкритих дверей в Академії.
  Приходьте, буде цікаво та пізнавально!

  Обов'язкова реєстрація на сайті або за телефонами (067) 676-47-05, (095) 309-68-84, (032) 290-28-85. Кількість місць обмежена.

  УВАГА! Триває набір слухачів до Академії.
  Записати дитину на навчання
  Записати дитину на навчання