Уляна Кертуцька -
провідний викладач
дизайн-студії Академії СТАРТ_ІТ

Уляна Кертуцька –
провідний викладач
дизайн-студії
Академії СТАРТ_ІТ

Продовжимо знайомити вас з нашою командою.
Уляна Кертуцька - провідний викладач та керівник авторського курсу «Професійна дизайн підготовка», графічний рекламний дизайнер, член Спілки дизайнерів України, магістр образотворчого мистецтва.

Уляна працює як графічний дизайнер-фрілансер. Зараз активно спрямовує свій розвиток в бік векторної ілюстрації. Бере в роботу тільки ті проєкти, які цікаво придумувати і втілювати. Тому її фріланс-проєкти завжди цікаві, бо інших вона просто не бере.

Працює Уляна з власниками малого бізнесу. Вони роблять свої перші кроки у рекламі, Уляна ж допомагає «не падати і не зливати бюджет».

«Колосальний досвід роботи у рекламному агентстві «Люкс» і ведення багатьох масштабних проєктів,
як от: відкриття «King Cross Leopolis» у Львові, 12 «Епіцентрів» по Західній Україні, «Магнус», «Три слони», десятки корпоративів і фестивалів – це все дає мені зараз можливість правильно радити, розставляти акценти та допомагати у прийнятті ефективних рішень, значно глибших, ніж просто дизайнерських.
І мені це дуже подобається, бо відчуваю свою цінність і потребу»- каже Уляна.
В Академії СТАРТ_ІТ Уляна Кертуцька викладає графічний дизайн на курсі «Комплексна комп'ютерна підготовка» для дітей 12-14 років, а також веде курс «Професійна дизайн-підготовка» для
школярів 14-16 років.

«Курс «Design PRO» - це «вершки». Найсмачніше, найпотрібніше, найдієвіше з того, чим варто послуговуватися в буднях дизайнера-фрілансера. Це не лише про дизайнерські правила та авторські фішки, це про вміння «продати» себе і свої ідеї, це про вміння розмовляти з Замовником, це про гострі кути і способи їх обійти» - розповідає Уляна і ділиться своїми думками щодо професії дізайнера.

Перспективи випускника курсу полягають в тому, що кожен бізнес потребує стильного, модного упакування. Клієнт сьогодні мега вибагливий і крім якісного продукту/послуги хоче ще й красиве упакування. А тут без дизайнера ніяк. Але слід розуміти, що дизайнер-фрілансер – це не про натискання кнопок у фотошопі, це про вміння думати, креативити, презентувати придумане, захистити свою ідею. А це потребує постійного вдосконалення. І цей процес не має зупинятись.

Важливо давати школярам можливість спробувати різне, щоб знайти своє. Головне, усіма можливими способами культивувати у підлітках бажання вчитися і самовдосконалюватися. І роль батьків у цьому процесі – найголовніша. Жоден професійний курс від найбільших гуру сфери, не стане у пригоді, якщо за нього тільки заплатити.

На жаль, світила доповненої реальності, штучного інтелекту і т.д ще не винайшли способу активації кнопки «Download». Знання і навички не можна завантажити в голову людини, як soft у комп'ютер. Тому працювати треба багато, з великим бажанням і наснагою. І лише за таких умов можна розраховувати на успіх.
Докладна інформація про інноваційний курс Уляни Кертуцької на сайті
Тож побажаємо Уляні нових творчих здобутків
на ниві графічного дизайну та освіти!