Тарас Юрчишин –
провідний викладач веб-студії Академії СТАРТ_ІТ

Тарас Юрчишин –
провідний викладач
веб-студії
Академії СТАРТ_ІТ

Хто навчатиме мою дитину?
Таке запитання ми часто чуємо від батьків наших майбутніх слухачів.

Отож, познайомимо вас з нашою командою.
Провідний викладач веб-студії, Project Manager компанії SpySERP - Тарас Юрчишин.

Тарас працює в напрямку управління веб-проектами, а також займається безпосередньо
веб-розробкою.

Одним із цікавих проектів було запровадження електронної черги у дитячі садки Львова та
області. Ще один проект, над яким працював Тарас Юрчишин, - загальноукраїнська
електронна система управління шкільною освітою MySchool.
В Академії Тарас викладає основи веб-розробки на курсі «Комплексна комп'ютерна підготовка» для підлітків 12-14 років, а також на курсі «Професійна веб-підготовка» для школярів 14-16 років.

Модуль охоплює основи верстки - вивчення HTML та CSS. Фактично, за словами Тараса, це свого роду «табличка множення» у верстці, без цих знань веб-розробка неможлива. Також є більш складна частина - вивчення CSS фреймворків. Це можна сказати «болгарка» порівняно з «ножовкою». І є професійний курс – веб-розробка із використанням CMS. Це вже командна розробка по суті справжнього «дорослого» веб-продукту.

Випускник такого курсу може одразу братися за розробку комерційних сайтів чи влаштовуватись трейні в ІТ-компанію. Є приклади виконання замовлень нашими випускниками вже через місяць після завершення навчання.

За 5 років у Тараса близько 100 школярів опанували курс «Розробка та просування веб-сайтів». Кожен третій випускник професійного курсу з веб-розробки починає заробляти свої перші гроші на фрілансі.
Важливо також розуміти, що не всі можуть і не всі будуть веб-програмістами. Але у сфері ІТ є ще багато напрямків - адміністрування, гейм-дизайн, інтернет речей, розробка ігор, UX/UI дизайн, 3D-моделювання, графічний дизайн, з яких проходять підготовку слухачі Академії.

Хороші спеціалісти цих напрямків цінуються не менше, аніж безпосередньо програмісти.
І їхня ринкова вартість – часто не менше програмістів середнього рівня.

Віднедавна Тарас Юрчишин навчає і дорослих - в межах освітньої програми Академії для підвищення кваліфікації вчителів Львівщини.

Зокрема відбулися безкоштовні онлайн майстер-клас та практичні заняття для освітян за програмою «Основи веб-розробки: особливості офлайн і онлайн навчання» відповідно Меморандуму про співпрацю між Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Академією СТАРТ_ІТ.
Тож побажаємо Тарасу нових творчих здобутків на айтішній та освітянській ниві!