РАЗОМ МИ СИЛЬНІ ТА ПЕРЕМОЖЕМО!

РАЗОМ МИ СИЛЬНІ ТА ПЕРЕМОЖЕМО!

Відбувається військова агресії РФ проти України, введено воєнний стан.

Але Академія СТАРТ_ІТ не припиняє свою роботу. Ми робимо все, щоб підтримати та навчати наших дітей. Заняття слухачів відбувається за розробленим інтерактивним наочно-дистанційним форматом. Таке навчання наближається до властивостей очного та пройшло перевірку на практиці. Під час карантину 99% контингенту слухачів Академії так навчались впродовж кількох місяців та успішно захистили випускні проекти.
Довідка:

  • Заняття проходять за розкладом в режимі реального часу в он-лайн аудиторіях з викладачем за проектною формою – кожного модуля слухачі створюють власні ІТ-проекти.
  • При необхідності слухачі використовують техніку Академії для роботи через програму віддаленого доступу Anydesk: виконання домашніх завдань та ІТ-проектів відбувається на комп'ютерах Академії у регіонах з низькою швидкістю Інтернету менше 100 кб/с.

Якщо Ви виїхали з дітьми з міста і не можете вирішати питання з інтернетом та підключенням до нього комп'ютера, то зможете продовжити очне навчання після завершення воєнного стану в країні.
Шановні батьки! Не дамо агресору нас залякати та позбавити наших дітей освіти.
Разом ми сильні та переможемо!
Як мы вчимось