5 секретів: як навчити дитину он-лайн технологіям за 3 години на тиждень

Новий формат підготовки школярів під час карантину в Академії СТАРТ_ІТ.
5 секретів: як навчити дитину он-лайн технологіям за 3 години на тиждень
Новий формат підготовки школярів під час карантину в Академії СТАРТ_ІТ.
Карантин триває вже рік. Влада запровадила черговий локдаун, але життя продовжується. Наші діти повинні навчатися, щоб подолати негаразди сьогодення і стати успішними у своєму майбутньому.

Однак під час пандемії гостро постало питання забезпечення якості он-лайн навчання школярів, яким необхідна безпосередня підтримка викладача до якої вони звикли. Адже самостійно досить складно опанувати нові знання.

Тому в Академії СТАРТ_ІТ розроблено на випадок карантину новий формат підготовки – інтерактивне наочно-дистанційне ІТ-навчання, яке наближено до властивостей очного.
Секрет 1. Слухачі отримують особисту підтримку викладача за 3-ма каналами комунікацій у реальному часі:
  • через голосовий відео-зв'язок;
  • у чаті малочисельної групи 10-12 осіб;
  • в електронній пошті або у Viber на консультаціях при виконанні домашніх завдань.
Секрет 2. Інтерактивні технології
Застосовуються технології інтерактивності, що забезпечують активну модель навчання – співпрацю та діалог слухача і викладача у режимі відео конференції, взаємні запитання, спільну роботу над ІТ-проектами, ігрову форму тестів та завдань.
Секрет 3. Наочне навчання
Застосовуються інструменти наочності навчання, що забезпечують демонстрацію дій викладача на робочому столі персонального комп'ютера слухача, а також демонстрацію зображення моніторів слухачів для перевірки викладачем їх роботи, відео-презентації під час практичних занять та їх відео-запис.
Секрет 4. Віддалений доступ
При необхідності слухачі використовують техніку Академії для роботи через програму віддаленого доступу Anydesk: виконання домашніх завдань та ІТ-проектів відбувається на комп'ютерах Академії у регіонах з низькою швидкістю Інтернету менше 100 кб/с.
Секрет 5. Контроль якості виконання
Проводиться виконання і перевірка домашніх завдань, власних і командних ІТ-проектів та їх демонстрація на батьківських зборах в режимі сервісу BigBlueButton або Google Meet.

Інтерактивний наочно-дистанційний формат ІТ-навчання пройшов перевірку на практиці - під час карантину 2020 року 99% слухачів Академії так навчались впродовж 3-х місяців та успішно захистили випускні проекти.
Заняття відбуваються раз на тиждень:
у суботу або неділю, 2 пари – 4 академічні (3 повні години).
Після припинення локдауну заняття продовжуються в очному форматі.
Запроваджена інноваційна форма підготовки школярів визнана Міжнародною системою реєстрації інтелектуальної власності - видано Сертифікат № 112/ССR 020221 про реєстрацію авторських прав на твір наукового характеру: «Навчальний проект для позашкільної освіти дітей «ІНТЕРАКТИВНИЙ НАОЧНО-ДИСТАНЦІЙНИЙ ФОРМАТ ІТ НАВЧАННЯ».

На часі вміння працювати віддалено. З одного боку, така компетенція за прогнозами Інституту майбутнього США має бути притаманна усім фахівцям у 2020-х роках. З іншого боку карантинні обмеження під час пандемії змушують працівників перейти на віддалені умови праці. Тому онлайн навчання стає трендом, бо відкриває вікно нових можливостей для усіх нас.

Саме цю важливу для майбутньої роботи компетенцію школярі набувають у СТАРТ_ІТ. Вони стають вже зараз більш захищеними на ринку праці.
Запрограмуйте успішне майбутнє своїх дітей в Академії СТАРТ_ІТ!
Записатись на консультацію на сайті
або за телефонами (067) 676-47-05, (095) 309-68-84.
Готові допомогти оформити документи щодня з 9:00 до 18:00 год.

Локація Академії «CТАРТ_ІТ»: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».