Новітні комп'ютерні технології з доповненої та віртуальної реальності
для школярів 12-15 років

Вперше у Львові розроблено та апробовано на майстер-класах
навчальний проект «Створення об'єктів доповненої AR та віртуальної VR реальності».
12 грудня в Академії СТАРТ_ІТ відбувся захоплюючий майстер-клас "Як створити об'єкти доповненої AR та віртуальної VR реальності" від керівника проекту, старшого викладача Академії, Unity Developer ІТ-компанії 5.01. Ігоря Назаркевича.
Загальна схема роботи доповненої реальності в усіх випадках така: камера пристрою AR (смартфона, планшета тощо) знімає зображення реального об'єкта; програмне забезпечення пристрою проводить ідентифікацію отриманого зображення, поєднує реальне зображення з його доповненням і виводить кінцеве зображення на пристрій візуалізації.

Можливості використання AR технологій практично безмежні та можуть бути застосовані майже в усіх аспектах нашого життя. Вони якісно змінять способи нашого спілкування, споживання інформації та ведення бізнесу у сферах медицини, авіації, освіти, маркетингу , туризму , дізайну, ігор, шопінгу та ін.
Найпоширенішим засобом занурення у віртуальну реальність VR є спеціальні шоломи/ окуляри.
На розташований перед очима користувача дисплей виводиться відео в форматі 3D.
Прикріплені до корпусу гіроскоп і акселерометр відстежують повороти голови і передають дані в обчислювальну систему, яка змінює зображення на дисплеї в залежності від показань датчиків. У результаті користувач має можливість «озирнутися» всередині віртуальної реальності і відчути себе в ній, як у реальному світі.

Сфери використання VR у реальному житті подібні до AR: медицина, військова галузь, навчання, спорт, дизайн, комерція, подорожі та розваги.

Відповідно з кожним роком зростає потреба в ІТ-фахівцях, які спроможні програмувати об'єкти
доповненої та віртуальної реальності. За прогнозами американських науковців Кремнієвої долини такі професіонали мають гарантію успішного працевлаштування.

Саме тому в Академія СТАРТ_ІТ започаткована підготовка школярів за такими спеціальностями
майбутнього.

На майстер-класі за допомогою спеціального додатку кожен учасник зміг поспостерігати у доповненій реальності за подорожжю казкових героїв аудиторією, повболівати за улюбленого персонажа під час битви супергероїв.
Також підлітки поринули у віртуальну реальність казкової кімнати, виконуючи різні дії за допомогою VR окулярів та контролерів.
  • Долучайтесь на новий інноваційний курс Академіїі СТАРТ_ІТ "Основи програмування. Інтернет речей та штучний інтелект у розумному будинку», у якому є практичний модуль "Створення об'єктів доповненої AR та віртуальної VR реальності у розумній кімнаті".
Старт занять 25 грудня, по суботах 15:00 – 18:00.
Для вступу реєструйтесь на сайті
або за телефонами (067) 676-47-05, (095) 309-68-84.
Для вступу реєструйтесь на сайті
або за телефонами (067) 676-47-05,
(095) 309-68-84.
Готові допомогти оформити документи щодня з 9:00 до 18:00 год.

Локація Академії «CТАРТ_ІТ»: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».
Отримай топ-спеціальності майбутнього та гарантію успішного працевлаштування!