НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Наша країна переживає зараз непрості часи. Відбувається агресія РФ проти України, введено воєнний стан. Але Академія СТАРТ_ІТ не припиняє свою роботу. Ми робимо все, щоб підтримати та навчати наших дітей, а також допомагаємо їм з початком кар'єри у міжнародних IT-компаніях.

Війна закінчиться нашою перемогою. І діти з комп'ютерною підготовкою у найближчому майбутньому будуть забезпечені роботою та гідним заробітком не тільки в ІТ, але у будь-якій галузі. Тому що в ХХІ столітті зникають старі професії та створюються нові, 90% яких у своїй основі потребують ІТ-знання та вміння, соціальні навички soft та business skills.
Ми навчаємо дітей 8-16 років ІТ-професіям майбутнього за американськими стандартами, а
саме: за технологією Інституту майбутнього США та Microsoft Class of 2030.

З 2016 року вже понад 1000 школярів успішно закінчили Академію. Багато хто з них знайшли престижну роботу. Наприклад, випускники курсів «Професійна комп'ютерна підготовка» працюють в ІТ-компаніях Львова, де середня зарплата становить більше 2 400 $.
Наші слухачі опановують ІТ-вміння та навички (tech skills): розробника сайтів; графічного дизайнера; розробника інтернету речей у розумному будинку; конструктора 3D-моделей; розробника комп'ютерних ігор; програміста роботів, чат-ботів, мобільних застосунків доповненої та віртуальної реальності; відеоблогера та майстра художньої фотографії.
Зараз під час воєнного стану навчання відбувається за інтерактивним наочно-дистанційним
форматом, вже перевіреним на практиці під час карантину. Він наближений до очного,
за 10-ма стаціонарними навчальними курсами для чотирьох освітніх рівнів: 8-9, 10-11, 12-14 та 15-16 років. Також сьогодні для дітей переселенців у Львівській області, в Україні та Центральній Європі пропонуємо 10 онлайн навчальних курсiв (1, 3, 6 місяців).
Серед інновацій навчального процесу – проектна форма навчання: слухачі щосеместра створюють власні ІТ-проекти, які демонструють на батьківських зборах, а випускні проекти захищають перед професіоналами галузі.

Війна відбувається не тільки на полі бою, але й в цифровій індустрії та ІТ-сфері. Наші айтішники перемагають, на них у світі збільшується потреба. У той же час блокують ІТ-компанії агресора.
До нас приходять звичайні діти з базовою шкільною підготовкою, але охочі до знань - а виходять готовими до успішного майбутнього фахівцями. Уявіть серед них і вашу дитину з престижною, високо оплачуваною професією. Отримані ІТ-навички та вміння їй дуже знадобляться у післявоєнному дорослому житті.

Діти вам подякують за таку чудову можливість. Та будуть про це завжди пам'ятати.
Тому не гайте часу, приходьте в Академію СТАРТ_ІТ.

Стартують групи у наборі «Весна-2022».
Для вступу реєструйтесь на сайті
або за телефонами (067) 676-47-05, (095) 309-68-84.
Готові допомогти оформити документи щодня з 9:00 до 18:00 год.
  • Локація Академії CТАРТ_ІТ: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».
Разом ми сильні та переможемо!
ПОДИВІТЬСЯ РОБОТИ НАШИХ УЧНІВ,
ЯКІ ВОНИ ЗРОБИЛИ ПІД ЧАС ВІЙНИ: