ЯКЩО МОЯ ДИТИНА ВИРІШИТЬ ПРИПИНИТИ НАВЧАННЯ...

Відверта розмова з мамою слухача,
який пішов з курсу «Спеціалізована комп'ютерна
підготовка» достроково.

ЯКЩО МОЯ ДИТИНА ВИРІШИТЬ ПРИПИНИТИ НАВЧАННЯ...

Відверта розмова з мамою слухача,
який пішов з курсу «Спеціалізована комп'ютерна
підготовка» достроково.
Сьогодні поговоримо про одну з основних пересторог батьків, які розглядають можливість навчання дитини в Академії СТАРТ_ІТ.
Курси тривають два роки, за цей час дитина може передумати й заявити про бажання припинити навчання.
Що далі?
Як сприймати таку ситуацію?
Як діяти?
Чи не викину я гроші на вітер?
Ділимось історією Марії Макар.

Доброго дня, Марія!
Дякуємо, що погодилися відповісти на наші питання.
Ваш син Максим завершив повний курс навчання на Базовій підготовці та пішов після першого року навчання на Спеціалізовану. Загалом Максим провчився в Академії три роки.
Поділіться, будь ласка, вашими враженнями від СТАРТ_ІТ.

На Базовій підготовці Максим отримав початкові фундаментальні знання, що ввели його у світ ІТ та дали важливе уявлення про структуру та закономірності процесів. Тепер він згадує, що це був дуже важливий етап в його навчанні. Крім цього він познайомився з однолітками, з якими продовжує спілкування до сьогоднішнього дня, маючи спільні інтереси у сфері програмування.
Чому ви обрали саме наш навчальний заклад?

Найперша орієнтація – це був графік. Максим відвідував багато гуртків, та в будні дні у нього не було вже часу. СТАРТ_ІТ проводили заняття щонеділі, це було надзвичайно зручно. Спочатку ми проаналізували ринок комп'ютерних курсів, і відвідали один заклад, але там в мене не склалась комунікація з людиною, яка описувала навчання. Далі мені моя клієнтка порекомендувала СТАРТ_ІТ, на той час її син вже відвідував заняття, і вони були дуже задоволені. Я дослухалась до рекомендацій, познайомилась з директором пані Оленою, залишившись під приємним враженням від нашого спілкування.
Якою була ваша реакція на рішення Максима припинити навчання на програмі Спеціалізована підготовка?

Це було очікувано. Оскільки він вже отримав певні знання і визначився чим далі хоче цікавитись. Максим продовжував навчатись на різних курсах онлайн, формуючи собі самостійно навантаження та графік.

Якби ми відмотали час назад, пішли б ви знову на цей курс? Чому?

Так, звичайно. Весь час поки тривало навчання воно було необхідним. Коли прийшов час змін, відповідно вони і відбулись.
Багато батьків переживають, що за два роки дитина може передумати і не завершить навчання. Що б ви порадили їм в цій ситуації?

Два роки це зовсім не є великий часовий період для старту вивчення ІТ. Якраз це може стати лакмусом для перевірки бажання та витривалості працювати в цій сфері. Адже не секрет, що це не є проста професія, вона потребує зосередження, логіки, наполегливості, часом монотонності та несподіваних рішень. Крім того, мій син не перегорів, а навпаки зацікавився, за що я вдячна СТАРТ_ІТ. Та й не треба забувати про спілкування та однодумців, яких Максим зустрів на курсі, це ж важливо, бо формує відповідне оточення дитини.
Максим продовжує навчання в ІТ. Розкажіть, будь ласка, яким шляхом ви пішли після СТАРТ_ІТ? Де зараз навчаєтесь? Що цікавить сина? Які плани на майбутнє?

Максим навчається в 11 класі та готується до вступу на комп'ютерні науки. Тому його увага зосереджена на інтенсивному вивченні предметів ЗНО. Проте Максим продовжує розвиватися у сфері програмування самостійно, нещодавно він отримав свій перший досвід, як фрилансер, створюючи сайти за допомогою фреймворку Angular. А також в процесі написання ще одного сайту. Це дає йому можливість отримувати перші гроші, що є потрібним фактором в його віці. А я поки чекаю коли в нього буде час, щоб ще створити сайт для нашої майстерні (посмішка).
На мою думку, що навіть при такому інтенсивному навантаженні, не потрібно припиняти розвиток у сфері програмування, оскільки, це полегшить йому навчання в університеті в майбутньому і підвищить його професійну якість. Його ціль - якнайшвидше працювати в хорошій ІТ-компанії.
Що ви побажаєте батькам підлітків, які цікавляться ІТ?

Спостерігати за своє дитиною та реально оцінювати інтереси дитини. Якщо Ваша дитина любить складні завдання, математична і знає комп'ютер краще від Вас, то створіть гарне та сприятливе середовище для її розвитку.

Дякуємо за розмову!
Побажаємо Максиму нових творчих здобутків
в IT сферi