ФІШКА СТАРТ_ІТ: ЯКІСНА КОМП'ЮТЕРНА ПІДГОТОВКА
ЗА АМЕРИКАНСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ

7 кроків школярів 10 - 17 років до рівня ІТ-зірочок – Trainee та Juniоr

Показники якості навчання природньо цікавлять батьків та дітей та є визначальними при виборі навчального закладу. В Академії розроблена комплексна система забезпечення якості підготовки.
 • Слухачів СТАРТ_ІТ навчають професіонали львівських ІТ-компаній, які становлять понад 90% викладацького складу. Вони проходять підготовку та атестацію з дитячої педагогіки, знають чого вчити, як вчити та полюбляють роботу з дітьми.
 • Навчальний процес забезпечує індивідуальний підхід до слухачів у малочисельних групах: у Підготовчому відділенні для 8-9 років і відділенні Базової підготовки для 10-11 років – 10-12 учнів у групі, а у відділеннях Комплексної профорієнтаційної підготовки для 12-14 років і Професійної підготовки для 15-17 років – 12-14 учнів у групі. Тому викладачі приділяють увагу кожному підлітку.

  Також відбувається зворотній зв'язок від кожного слухача щодо задоволення роботою викладачів. Кожного навчального модуля (раз у квартал) учні заповнюють анкету («Як проходили заняття») та виставляють оцінки своїм викладачам.
 • Слухачі проходять підготовку за проектною формою навчання: кожен учень щоквартала створює власні ІТ-роботи, які демонструє на батьківських зборах. Під керівництвом менторів – фахівців ІТ-компаній учні розкривають свої комп'ютерні таланти, а на старших курсах створювати реальні ІТ-проекти, які вони можуть демонструвати своїм потенційним роботодавцям або клієнтам. І набувають таким чином практичний досвід.
 • Якість підготовка школярів забезпечують також технології університетської освіти.
  Заняття відбуваються 5 студіях (кафедрах) Академії: студії програмування та робототехніки;
  веб-студії; дизайн-студії; гейм-студії; тренінг-студії.

  За методологією Інституту майбутнього США та програми Microsoft Class of 2030 крім
  комп'ютерної підготовки наші слухачі формують особистісні соціальні навички soft skills на
  заняттях з психологами, набувають основи бізнес-підготовки business skills з бізнес-
  тренерами та практику розмовної англійської мови в ІТ. Сукупність таких компетенцій
  надзвичайно затребувана у роботодавців міжнародних компаній
  .
 • В Академії слухачі отримують професійні ІТ- вміння з актуальних новітніх
  технологій
  , які за прогнозами експертів Кремнієвої долини з Каліфорнії будуть мати попит і в 2030-х роках.

  Тільки в СТАРТ_ІТ програмують інтернет речей та штучний інтелект, об'єкти доповненої та віртуальної реальності у розумному будинку; а також програмують сайти, комп'ютерні ігри, інстаграм-профілі графічного дизайну, 3D-моделі та роботів
 • Головна мета Академії – якісна ІТ-підготовка випускників до престижної
  високооплачуваної роботи. Тому у відділенні «Професійна комп'ютерна підготовка» слухачі набувають практичні навички працювати на фрілансі, а саме:
  • Розробляють та захищають проекти перед фахівцями галузі – «Розробка та просування веб-сайтів», «Розробка дизайну рекламних постерів для соціальних мереж».
  • Знайомляться з основами професій розробника сайтів – веб-дизайнера, верстальника веб-сторінок, front-end розробника, cms Joomla/Wordpress-розробника, seo-спеціаліста.
  • Знайомляться з основами професій графічного дизайнера – дизайнера реклами, дизайнера-маркетолога, дизайнера-креативщика, дизайнера соцмереж.
  • Проходять систему тренінгів – «Підготовка резюме для пошуку роботи CV4IT», «Мотиваційний лист», «Моя кар'єра», «Секрети та біржі фріланса», «Самопрезентація».
  • За статистикою кожен третій слухач професійних курсів Академії знаходить собі роботу на фрілансі відразу після їх закінчення.
Таким чином випускник Відділення професійної підготовки – це сформований ІТ- фахівець початкового рівня (Trainee), який у Львові отримує зарплату від 20 000 грн.
Якісна підготовки школярів в Академії СТАРТ_ІТ відбувається на міжнародному рівні:

 • Організація навчального процесу та склад комп'ютерних програм відповідає рекомендаціям відповідно Інституту майбутнього США та експертів Кремнієвої долини.
 • Відомий у світі курс Гарвардського університету США з основ програмування для студентів під назвою CS50 (Computer Science ) складається з 11 модулей. Слухачі СТАРТ_ІТ – школярі 10-17 років знайомляться з 6-ма модулями цього курсу.
 • Якісна ІТ-підготовка та Диплом Академії допомагають нашим випускника за кордоном при пошуку роботи або подальшому навчанні.

Так, наприклад Маркіян Перепелюк закінчив два відділення – з комплексної профорієнтаційної та з веб-професійної підготовки. Літом 2023 року, коли він з сім'єю потрапив до Лондона, успішно пройшов співбесіду і стажування в двох компаніях Англії – Trayport та GoHenry.

Навчальна частина надсилала випускникам дублікати дипломів на англійській мові за їх
запитами з Канади та Німеччини.
В Академії розроблені та впроваджені 5 авторських навчальних проектів для позашкільної освіти учнів, які офіційно визнані Міжнародною та Державною системами реєстрації авторського права та отримали Міжнародні сертифікати та Державні свідоцтва :

 • «Львівська Академія СТАРТ_ІТ».
 • «Інтерактивний наочно-дистанційний формат ІТ- навчання».
 • «Університетська ІТ-підготовка школярів 8 -17 років в Академії СТАРТ_ІТ».
 • «Iнтернет речей та штучний iнтелект у розумному будинку».
 • «Створення об'єктів доповненої та віртуальної реальності у розумному будинку».

На підставі двох останніх проектів вперше в Україні 7 груп, 80 слухачів СТАРТ_ІТ виконали та успішно захистили проект «Інтернет речей та штучний інтелект у віртуальному розумному будинку». Проекти з інтернету речей школярі розробляють в США, в Бостоні та в Ізраїлі, в Хайфі.
Завдячуючи якісній професійній ІТ-підготовці, багато випускників Академії стають студентами університетів з комп'ютерних наук.

Вже на 1-2 курсі вони знаходять роботу в міжнародних компаніях, стають фахівцями рівня Juniоr,
які у Львові отримують зарплату від 40 000 грн.

При цьому мають гарну перспективу у кар'єрному рості – середня зарплата айтішника в
місті понад $ 3 700.
Шановні учні та батьки! Ніде у Львові, ні в Україні ви не знайдете навчальний заклад для школярів з такими комплексними показниками якості ІТ-підготовки, як в Академії СТАРТ_ІТ.

Приєднуйтесь до спільноти СТАРТ_ІТ, триває набір «Весна-2024».

Докладна інформація на сайті сайті
або за тел. (067) 676-47-05; (095) 309-68-84.

Готові допомогти оформити документи щодня з 9:00 до 18:00 год.

Локація Академії «CТАРТ_ІТ»: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».
СТАРТ_ІТ – це стрибок учнів в успішне майбутнє!