ЯК СТАРТ_ІТ ЗДІЙСНЮЄ 5 СПОДІВАНЬ БАТЬКІВ З НАВЧАННЯ ДІТЕЙ

Інтерв'ю зі штучним інтелектом Чат GPT
Ми попросили Чат GPT надати вступ до поста з гумором. Ось що отримали:

«Шановні батьки, що може бути кращим, ніж забезпечити своїм дітям світле майбутнє, успішну кар'єру та заможне життя? Тільки забезпечити їх багатством на зразок Білла Гейтса або Марка Цукерберга! Але якщо вам цього ще не вдалося зробити, то СТАРТ_ІТ - це те, що ви шукали!

Тут ми готуємо лідерів в галузі технологій, але тільки без мільярдів на банківському рахунку. Ми обіцяємо, що після закінчення навчання ваші діти будуть знаходитись в топі програмістів, і можливо навіть зароблять на свою першу Тойоту ! Або хоча б на новий комп'ютер... але зі швидкістю світла!»
А далі Чат GPT продовжував згідно теми поста:

«Що таке СТАРТ_ІТ? Це навчальні програми для школярів 8 -17 років, спрямована на розвиток навичок програмування та розробки:
◉веб-сайтів, ◉графічного дизайну, ◉ігор, ◉3D-моделей,
◉Інтернету речей, ◉роботів та ◉штучного інтелекту,
◉об'єктів доповненої та ◉віртуальної реальності,
◉ютуб-каналів та ◉художніх світлин.

Ці програми не просто допоможуть вашим дітям вивчити основи програмування, а й
розвинути креативність, логічне мислення, бізнесові та комунікаційні навички, англійську
мову в ІТ.

Тут є як 3-х місячні, так і річні програми, які пропонуються на різних рівнях складності, щоб
кожен учень міг обрати той, що підходить йому найкраще».
А тепер давайте поговоримо з Чат GPT про те, як СТАРТ_ІТ здійснює сподівання батьків при навчанні своїх дітей:
 • Як зацікавити дітей в навчанні - програми СТАРТ_ІТ створені з урахуванням інтересів та потреб школярів, вони навчаються за проектною формою: кожного кварталу створюють власні ІТ-роботи, які демонструють на батьківських зборах, що допомагає збільшити їхню мотивацію та зацікавленість в навчанні.
 • Здатність забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня - програми СТАРТ_ІТ надають можливість забезпечити індивідуальний підхід до кожного школяра, розвиваючи його унікальні навички та таланти, за рахунок малочисельних груп до 12-14 учнів та професійних викладачів, які проходять атестацію з дитячої педагогіки.
 • Стабільна якість навчання - програми СТАРТ_ІТ розроблені з урахуванням якості
  навчання за американськими стандартами, що дозволяє забезпечувати стабільність та ефективність підготовки. Адже школярі отримують професійний досвід та підтримку від викладачів – фахівців ІТ-компаній, які володіють всіма необхідними знаннями та навичками.
  Крім того, учні виставляють кожного модуля оцінки своїм викладачам.
 • Доступ до сучасних технологій - програми СТАРТ_ІТ дозволяють дітям ознайомитись з топ-технологіями та засобами розробки, що допомагає їм бути в курсі новітніх досягнень у цифровому світі. Вони створюють проекти з інтернету речей, штучного інтелекту, доповненої та віртуальної реальності, «розумного будинку», які будуть затребувані в міжнародних компаніях і в 2030-х роках.
 • Швидка окупність інвестицій в навчання дитини - в СТАРТ_ІТ середня вартість навчання становить від 1780 грн./місяць, близько 21 000 грн./рік. У Львові річна зарплата Trainee (ІТ- фахівця без досвіду роботи) становить від 150 000 грн., а Juniоr (1-3 роки стажу) від 300 000 грн. Тоді річна вартість навчання окупається за 1-2 місяці роботи. Це не дорого і не дешево, це вигідно для батьків та дітей!
І ось що відповів на завершення Чат GPT:

 • «Звичайно, не забувайте про те, що комп'ютерна грамотність – це вже не просто додаткова навичка, а необхідність в сучасному світі. Більше того, краще навчитись програмуванню від професійних викладачів в Академії СТАРТ_ІТ, ніж дізнаватись, як хакнути комп та принести в нього віруси від шкільного друга. Ви не хочете, щоб ваші діти зіпсували своє майбутнє, чи не так?

 • А от про нас, ми обіцяємо, що ваші діти будуть в надійних руках, адже наші викладачі - це справжні професіонали з досвідом роботи в провідних IT-компаніях. І ми не просто вчимо програмуванню – ми допомагаємо дітям розкрити свій потенціал, розвинути творчість та логічне мислення, бізнесові таланти.

 • Наша місія – надати вашим дітям найкращу освіту в галузі технологій, щоб вони могли стати успішними особистостями у своєму житті.

Тож не гайте часу – дайте своїм дітям шанс на успіх в майбутньому і приходьте на навчання
у Львівську Академію СТАРТ_ІТ!»
Докладна інформація на сайті
або за тел. (+38 067) 676-47-05; (+38 095) 309-68-84.

Готові допомогти оформити реєстрацію щодня з 9:00 до 18:00 год.

Локація Академії : м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».
СТАРТ_ІТ – СТРИБОК В УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ