NEW! 99% cлухачів Академії перейшли на інтерактивну
наочно-дистанційну форму
ІТ-навчання

NEW! 99% cлухачів Академії перейшли на інтерактивну
наочно-дистанційну форму
ІТ-навчання

Як школярі 10-16 років опановують ІТ-професію впродовж карантину
28 та 29 березня у Львівській Академії СТАРТ_ ІТ – надзвичайна подія.

Усі навчальні групи школярів 10-16 років успішно перейшли на новий формат – інтерактивне наочно-дистанційне ІТ‑навчання.

У суботу з 9:00 до 18:00 години 7 груп за програмою «Комплексна комп'ютерна підготовка» (12-14 років), 4 групи за програмою «Базова комп'ютерна підготовка» ( 10-11 років) і група старшокласників 14-16 років за програмою «Розробка та просування веб-сайтів» разом із фахівцями ІТ-компаній – викладачами Академії опановували на практичних заняттях сучасні комп'ютерні технології (2 учні були відсутні із-за проблем з інтернетом).

Така ж картина була й у неділю 29 березня. З 9-ї до 18-ї години «прийшли» практично усі школярі: 6 груп 12-14 років та 4 групи 10-11 років (1 учень 10 р. та 1 учень 12 р. виїхали на село). Як підсумок – 99 % слухачів взяли участь в он‑лайн заняттях.
Найголовніше у цій події – це довіра батьків та дітей до розробленої в Академії нової форми навчання, яка має 3 складові гарантії якості:
 • Інтерактивність, що забезпечує активну модель навчання – співпрацю та діалог учня та викладача у режимі відео‑конференції, взаємні запитання, спільну роботу над ІТ-проектами, ігрову форму тестів та завдань.
 • Наочність навчання, що забезпечує демонстрація дій викладача на робочому столі персонального комп'ютера учня, а також демонстрація зображення моніторів учнів для перевірки їх роботи, відео-ілюстрації під час практичних занять та їх відео-запис.
 • Особиста підтримка викладача за 4-ма каналами комунікації:
  - через голосовий відео-зв'язок на онлайн-заняттях;
  - у чаті малочисельної групи 10-12 осіб;
  - на регулярних щотижневих консультаціях;
  - при виконанні домашніх завдань та ІТ-проектів.
До інновацій інтерактивного наочно-дистанційного ІТ-навчання слід також віднести:
 • Слухачі можуть он-лайн використовувати техніку Академії для роботи у спеціалізованих програмах. Через програму віддаленого доступу Anydesk школярі виконують домашні завдання та ІТ-проекти на комп'ютерах Академії
 • Проектну он-лайн форму навчання з фахівцями ІТ-компаній – викладачами Академії, створення щосеместра власних ІТ‑проектів та їх презентація батькам.
 • Он-лайн заняття у Тренінг-студії, виконання тестових завдань з формування soft skills, business skills, розмовної English in ІТ.
Дякуємо дітям, батькам, викладачам та працівникам адміністрації за класну співпрацю в єдиній команді. Разом ми подолаємо усі проблеми навчання дитини під час карантину.
Ми отримали позитивні результати впровадження інтерактивної наочно-дистанційної форми
ІТ-навчання, і запрошуємо школярів 10-16 років на додатковий набір в Академію «Весна-2020»:
Для вступу реєструйтесь на сайті або за телефонами
(067) 676-47-05, (095) 309-68-84.

Для вступу реєструйтесь на сайті або за телефонами
(067) 676-47-05,
(095) 309-68-84.

Готові допомогти оформити документи щодня з 9:00 до 18:00 год.

Локація Академії «CТАРТ_ІТ»: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».
Дамо старт дитині в успішне майбутнє, адже карантини минають.
Записати дитину на навчання
Записати дитину на навчання