Чи є гарантія успішного майбутнього дитини?

Складне питання, яке ставлять собі чимало людей в нашому мінливому та непередбачуваному світі. Та особливо актуальне це питання для батьків, які прагнуть забезпечити гарне майбутнє власних своїх дітей. Спробуємо відповісти на нього разом.Ми живемо в епоху великих змін та потрясінь – і це факт. Це час, коли багато здавалося б вічних речей зникають та втрачають актуальність. Період автоматизації виробництва та сфери послуг, коли машини та штучний інтелект поступово змінюють людину. Час пандемії, економічних криз, соціальних революцій та екологічних катаклізмів.Але також це пора геніальних наукових винаходів. Доба, коли цифрові технології та взаємодія в онлайн-середовищі стають невід'ємною частиною нашого з вами життя. Таксі в додатку, платежі онлайн, соціальні мережі, без яких важко уявити зараз взаємодію між користувачами та брендами, між державою та громадянами. Сьогодення, коли нейромережі, створені та навчені провідними фахівцями Массачусетського технологічного Університету, навчились ідентифікувати хворих на коронавірус за кашлем!

Питання, на яке команда Львівської Академії СТАРТ_ ІТ шукає відповідь, – якими навичками повинен оволодіти підліток, щоб у дорослому житті стати успішним та затребуваним у цьому світі. Що б його фах та знання відповідали вимогам динамічного ринку праці. Аби ця молода людина мала гарантію, що через 10 років його знання та набутий досвід будуть потрібними.

Відповіді ми шукали не самі, а з профільними фахівцями львівських IT-компаній, які орієнтуються в реаліях ринку та перспективах його розвитку. А також – на підставі досліджень провідних світових аналітичних центрів, від Інституту Майбутнього США до Центру Карнегі.

Висновок наступний: затребуваний в сучасному світі фахівець повинен володіти базовими технічними навичками роботи у цифровій сфері, бути активним та креативним, вміти якісно комунікувати з різними людьми та середовищами. Це – узагальнений висновок, який втім дає зрозуміти, чого від нас вимагає сучасний світ. І саме на підставі цього висновку Академія СТАРТ_ІТ формує свої навчальні програми.
Їх базова складова - це засвоєння технічних навичок. Аби наші випускники були компетентні в тих професіях, які не лише актуальні зараз, але будуть ставати дедалі більше затребуваними у перспективі найближчих 10-15 років.
Відтак школярі 12-16 років отримують професійну комп'ютерну підготовку за новітніми програмами та створюють наступні власні ІТ-проекти:
  • Проект 3 в 1: «Розробка комп'ютерної гри + персонажна анімація + веб-розробка».
  • «Інтернет речей: розробка прототипу «Розумний будинок» та мобільного застосунку на Java для керування його компонентами».
  • «Створення 3D-моделей та експорт їх у віртуальну та доповнену реальність».
  • «Розробка та просування веб-сайтів».
  • Комплексний дизайн-проект 3 в 1: «Арт-принти + дизайн власного Інстаграм-профілю + дизайн сторінок соцмереж для батьків/родичів».
  У сукупності ці курси дозволяють отримати ґрунтовні ІТ-уміння, навички та знання в напрямках, які динамічно зростають та розвиваються без огляду на кризи та пандемії. Та не технікою єдиною)

  Ми багато говоримо про спілкування та важливість комунікативних навичок в сучасному світі. Ви можете дистанційно працювати з командою фахівців з Німеччини, Сингапуру та Пакистану, а ваш бос при цьому знаходиться в США. Саме тому розвиток так званих soft skills – комунікації, риторики, вміння контролювати організаційні процеси, є одним з наших пріоритетів. В сукупності цей курс займає до 20% усієї навчальної програми. Адже які б чудові технічні навички не мав фахівець, без вміння налагодити робочі процеси з колегами та знайти спільну мову із замовником його професійний розвиток буде гальмуватись.
  І звісно ж – англійська, що є базовою мовою міжнародного спілкування, знання якої є must have не лише для IT-фахівців, але й для кожної людини 21 століття. Адже кількість сфер, де вона застосовується, дійсно складно визначити.

  В Академії СТАРТ_ІТ школярі отримують не лише курси з професійною та технічною лексикою, а широке різностороннє навчання за інноваційними методиками, яке дозволяє подолати мовний бар'єр. Спілкування з замовниками, клієнтами та колегами, робоче листування англійською, а також – колосальний обсяг знань та даних, які можна отримати лише мовою оригіналу. Це далеко не повний перелік тих сфер застосування англійської, у яких готуються наші слухачі.

  Вітаємо тих, хто дочитав до кінця. Отже, ми говорили про гарантії успішного майбутнього і вкотре наголошуємо – саме опанування технічних, комунікаційних та мовних навичок є тою самою запорукою успіху.

  Відкрита та активна особистість, яка здатна швидко навчатись і вдосконалюватись, – портрет нашого випускника. Можливість розпочати заробляти гроші вже і зараз, одразу ж після закінчення навчання в Академії, з перспективою подальшого розвитку в секторі ІТ – це та спроможність, яку вони отримують. Творимо майбутнє наших дітей разом, друзі. Ми даємо гарантію, що після успішного завершення в Академії СТАРТ_ІТ курсів спеціалізованої та професійної комп'ютерної підготовки, ваші діти знайдуть своє покликання у цьому світі – такому складному своїми викликами та випробуваннями, але такому прекрасному своїми необмеженими можливостями.
  Записати дитину на навчання
  Записати дитину на навчання