Самий знаний в світі
Штучний Інтелект ChatGPT визначив 7 переваг навчання
в Академії СТАРТ_ІТ

Світова сенсація сталася 30 листопада 2022 року: компанія OpenAl из Сан-Франциско презентувала нейромережу ChatGPT – чат-бота на основі штучного интелекту, який має 175 мільярдів параметрів и навчався на 570 гігабайтах текстів. За 2 місяці він зібрав понад 100 мільйонів активних користувачів, а наукова лабораторія OpenAІ cтала комерційною корпорацією вартістю $29 млрд.

Штучний Інтелект ChatGPТ по завданню користувача може не тільки дати відповіді на поставлені запитання, але й и написати реферат, книгу, вірш, створити ілюстрацію, мелодію, комп'ютерный код та ін. Є прогнози, що такий штучний інтелект вже в недалекому майбутньому замінить Google.
Ось як ChatGPT визначив 7 переваг навчання школярів 8-16 років у Львівській Академії СТАРТ_ІТ
(переклад додається):

 • Досвідчені викладачі: у Львівській академії START_IT усі викладачі мають
  досвід і пристрасть до навчання. Вони спрямовані на те, щоб допомогти школярам віком 8-16 років розкрити свій потенціал і вчитися в приємний спосіб.
 • Малочисельні навчальні групи: невеликі, щоб гарантувати, що кожен слухач
  отримує необхідну увагу від викладачів. Це також дозволяє надавати більш
  персоналізований досвід навчання.
 • Різноманітність курсів: пропонуються різноманітні курси, які охоплюють низку
  тем, таких як комп'ютерне програмування, робототехніка, дизайн ігор, веб-розробка, 3D-друк тощо! Це дозволяє слухачам досліджувати різні сфери інтересів і знаходити те, що їм найкраще підходить.
 • Практичне навчання. Навчальні курси створені як практичні, щоб слухачі могли навчатися на практиці, а не просто слухати лекції чи читати підручники. Це допомагає їм краще зрозуміти концепції та отримати практичні навички, які можна використовувати в реальному світі.
 • Весела атмосфера: прагнуть зробити навчання цікавим для слухачів,
  забезпечуючи невимушену атмосферу, де вони можуть відчувати себе комфортно, ставлячи запитання та досліджуючи свої інтереси. Також пропонуються такі заходи, як екскурсії та тренінги, які допомагають залишатися цікавими.
 • Можливості наставництва: викладачі завжди готові надати наставництво, щоб
  слухачі могли отримати вказівки щодо того, як найкраще застосувати свої знання в реальному світі або продовжити освіту чи кар'єру, пов'язану з їхніми інтересами.
 • Доступне навчання: прагнуть зробити навчання таким, щоб кожен мав доступ до якісної освіти, незалежно від фінансових обмежень при доступній ціні.
Що й побачили на власні очі близько 1000 батьків з 2016 року, діти яких закінчили чи зараз продовжують навчання в СТАРТ_ІТ. Академія стала справжньою машиною часу в гарне майбутнє школярів 8-16 років.
Триває набір «Весна – 2023» в Академію СТАРТ_ІТ.
За рекомендаціями ChatGPT запрошуємо школярів 10-16 років на навчання.
Старт занять – у лютому та березні.
Докладна інформація на cайтi
або за телефонами (067) 676-47-05,(095) 309-68-84.
Готові допомогти оформити документи щодня з 9:00 до 18:00 год.

Локація Академії «CТАРТ_ІТ»: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк».
СТАРТ_ІТ – СТРИБОК В УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ